Właścicielem serwisu https://fundacja.klinikaflebologii.pl jest Fundacja na Rzecz Rozwoju Flebologii z siedzibą w Białymstoku, adres: ul. Jana III Sobieskiego 14A/13, 15-014 Białystok, posiadająca numer identyfikacji podatkowej (NIP): 9662102454 oraz REGON: 363808519, wpisana do rejestru przedsiębiorców oraz rejestru stowarzyszeń, innych organizacji społecznych i zawodowych, fundacji oraz samodzielnych publicznych zakładów opieki zdrowotnej prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Białymstoku, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000603996 („Fundacja”).

NAZWA OPIS RODZAJ WAŻNOŚĆ
PHPSESSID Utrzymuje stan logowania użytkownika we wszystkich żądaniach witryny. HTTP Przez cały czas trwania sesji